Nowa strona VisualView

  Kuba   Mar 08, 2012   Blog Fotograficzny VisualView   0 Comment

Witamy na nowej stronie VisualView!

Z przyjemnością przedstawiamy nową odsłonę studia i strony www agencji fotograficznej VisualView.
Po zawieszeniu studia w Koluszkach, firma przeszła reaktywację i tak powstało nowe studio fotograficzne w Justynowie przy ul. Wczasowej 22 oraz nowa strona internetowa pod dawnym adresem www.visualview.pl
Obecna witryna jest znacznie bardziej funkcjonalna, dodaliśmy nasze profile społecznościowe na stronach typu facebook czy Google+ zaktualizowane zostały wszystkie dane kontaktowe i adresowe studia fotograficznego.
W niedługim czasie powiększy się portfolio o zdjęcia jakie mieliśmy przyjemność wykonywać w ostatnim czasie.

Dodany został również blog fotograficzny, na którym będziemy informować o nowych planach zdjęciowych, o nowych zdjęciach w portfolio oraz publikować będziemy porady zarówno dla osób stojących przed obiektywem jak i za nim. Na niektórych podstronach będzie możliwość zostawienia komentarza i oceny treści dzięki czemu i my będziemy mieli szanse dowiedzieć się co sądzicie o naszych usługach i publikowanych artykułach. Nieustannie staramy się zapewniać kompleksową oraz najwyższą jakość usług fotograficznych!
Mimo przeprowadzki dalej fotografujemy na terytorium woj. Łódzkiego: Fotograf Łódź, Andrespol, Brzeziny, Rzgów, Zgierz, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Stryków, Tuszyn i okolice!

Mamy nadzieje, że nowa strona przypadnie czytelnikom do gustu. Gorąco zachęcamy do współpracy!
Pozdrawiamy, Zespół VisualView.

Post a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*