Fotografia Chrztu Świętego

Pierwsza Komunia Święta to drugie bardzo ważne dla dziecka wydarzenie w życiu. Zarówno duchowo kiedy to młody katolik po raz pierwszy przyjmie  Eucharystię, ale i psychiczne,  jest to sytuacja do której młody człowiek długo przygotowuje się. Jest to kolejny kamień milowy w życiu dziecka i tą chwilę z pewnością warto uwiecznić na niepowtarzalnych zdjęciach.

Wykonujemy:
Reportaż Komunii Świętej – Czyli zdjęcia będące relacją z dnia I Komunii Świętej, głównie z ceremonii w kościele, raz z zabawy po uroczystości.
Sesja w studio – zdjęcia pozowane w naszym studio, dziecka oraz rodziny.
Sesja w plenerze – zdjęcia pozowane w plenerze, w dowolnym miejscu. Lokalizacja może zostać wybrana na podstawie upodobań lub odległości od kościoła lub sali.

Zdjęcia zawsze przekazujemy w formie cyfrowej na zadrukowanej płycie, w pudełku DVD z indywidualnie zaprojektowaną okładką. Na płycie znajdują się wszystkie przygotowane dla Państwa zdjęcia w pełnej rozdzielczości. Każde z tych zdjęć jest retuszowane indywidualne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Reportaż (kliknij tutaj aby rozwinąć ofertę)

Reportaż z I Komunii Świętej:

Wykonujemy pełny reportaż z uroczystości I Komunii Świętej w kościele. Od przygotowań dzieci przed kościołem, przez ceremonię, po pamiątkowe zdjęcia w kościele lub niewielki plener przed kościołem.

Przygotowaliśmy dla Państwa warianty zdjęć Komunijnych z poglądowymi cenami:

Pakiet standard
(około 20 zdjęć)

300zł
  • msza Święta

Pakiet rozszerzony
(około 25 zdjęć)

350zł
  • msza Święta
  • pozowane zdjęcia przed kościołem

– Z każdym pakietem dostarczane jest pudełko DVD z zaprojektowaną okładką, oraz nadrukowaną płytą zawierającą wszystkie obrobione zdjęcia)

– Każde wybrane przez Państwa zdjęcie możemy wywołać lub wydrukować w dowolnej ilości, na dowolnie wybranym papierze. Przygotowujemy również fotoobrazy, fotoksiążki, kalendarze i inne opracowania graficzne. Zapraszamy do działu drukarnia.

Są to ceny poglądowe, dla dokładnej wyceny zapraszamy Państwa na rozmowę do studia lub prosimy o kontakt telefoniczny. Przed sesją fotograficzną podpisujemy z klientem umowę i pobieramy zadatek w wysokości minimum 25% ceny usługi.

Sesja zdjęciowa w studio (kliknij tutaj aby rozwinąć ofertę)

Komunijna sesja zdjęciowa w studio

Studyjna sesja zdjęciowa z okazji I Komunii Świętej to bardzo dobry wybór, aby uwiecznić uroczystość zdjęciami dziecka oraz rodziny. Niezależnie od warunków pogodowych wykonamy dla Państwa piękne zdjęcia które pozostaną pamiątką na całe życie.

Zapraszamy na sesje zdjęciowe do naszego studia fotograficznego, w Justynowie [studio fotograficzne]. Podczas sesji zdjęciowych wykonujemy kilkanaście do kilkudziesięciu póz. Po wstępnej selekcji i obróbce, zapraszamy klienta na prezentację. Spośród przedstawionych ujęć, klient dokonuje wyboru, oraz akceptacji minimum 5 póz. Wybrane zdjęcia zostają poddane finalnej obróbce. Na życzenie zainteresowany może raz jeszcze obejrzeć końcowy efekt przed wysłaniem zdjęć do wywołania.

Dzięki tej formie sprzedaży nasz klient wybiera i płaci dokładnie za te zdjęcia które mu się najbardziej podobają. A my możemy poświęcić więcej czasu dokładnie na te wybrane pozy w postprodukcji. Warto dodać, że każde zdjęcie jest u nas obrabiane indywidualnie.

Ceny:

Poza Studio no.1 Justynów – [gt_animated_number event=”inview” start_from=”100″ end_to=”60″ format=”normal” speed=”3000″ color=”#d46714″ font_size=”19″] zł

W cenie jednej pozy otrzymujecie Państwo 2 odbitki do w formacie 13×18 lub 15×21 na wysokiej jakości papierze błyszczącym lub jedwabistym firmy Kodak. Format i rodzaj papieru pozostawiamy do wyboru klienta.

Nasi klienci, od których uzyskujemy zgodę na publikację wybranych zdjęć w naszym portfolio, mogą liczyć na dodatkową promocję:

Przy wybraniu [gt_animated_number event=”inview” start_from=”15″ end_to=”10″ format=”normal” speed=”3000″ color=”#d46714″ font_size=”18″] zdjęć dodajemy 1 pozę gratis,
Przy wybraniu [gt_animated_number event=”inview” start_from=”17″ end_to=”12″ format=”normal” speed=”3000″ color=”#d46714″ font_size=”18″] zdjęć dodajemy 2 pozy gratis,
Przy wybraniu [gt_animated_number event=”inview” start_from=”20″ end_to=”15″ format=”normal” speed=”3000″ color=”#d46714″ font_size=”18″] zdjęć otrzymujesz 3 pozy gratis,
Przy wybraniu [gt_animated_number event=”inview” start_from=”25″ end_to=”20″ format=”normal” speed=”3000″ color=”#d46714″ font_size=”18″]+ zdjęć otrzymujesz cenę [gt_animated_number event=”inview” start_from=”60″ end_to=”50″ format=”normal” speed=”3000″ color=”#d46714″ font_size=”18″]zł/poza (studio Justynów).

Są to ceny poglądowe, dla dokładnej wyceny zapraszamy Państwa na rozmowę do studia lub prosimy o kontakt telefoniczny. Przed sesją fotograficzną podpisujemy z klientem umowę o dzieło i pobieramy zadatek w wysokości ceny 5 póz.

Sesja zdjęciowa plenerowa (kliknij tutaj aby rozwinąć ofertę)

Komunijna sesja zdjęciowa plenerowa

Zdjęcia I Komunii Świętej w plenerze to osobna sesja zdjęciowa najczęściej wykonywana w 2 lub 3 – osobowym składzie z naszej strony. Nie ma ograniczeń co do pomysłów i miejsc. Jeśli plener wykonujemy w dzień uroczystości, proponujemy zazwyczaj dobór niedaleko usytuowanego miejsca. Dzięki temu możemy dość szybko przeprowadzić sesję zdjęciową. Jeśli zdjęcia możemy wykonać w innym dniu, możemy skorzystać z dowolnej lokalizacji.

Ceny:

Poza – [gt_animated_number event=”inview” start_from=”100″ end_to=”50″ format=”normal” speed=”3000″ color=”#d46714″ font_size=”19″] zł*

*Podana cena nie uwzględniają kosztów związanych z wejściami na płatne obiekty oraz ceny dojazdu powyżej 10km.

W cenie jednej pozy otrzymujecie Państwo wywołane zdjęcie w formacie 13×18 lub 15×21 na wysokiej jakości papierze błyszczącym lub jedwabistym firmy Kodak. Format i rodzaj papieru pozostawiamy do wyboru klienta.

Są to ceny poglądowe, dla dokładnej wyceny zapraszamy Państwa na rozmowę do studia lub prosimy o kontakt telefoniczny. Przed sesją fotograficzną podpisujemy z klientem umowę o dzieło i pobieramy zadatek w wysokości ceny 5 póz.


Wróć do góry strony ⇧

Informacje dodatkowe:
Sprzedawane są zdjęcia tylko i wyłącznie obrobione, jako gotowy produkt. Zdjęcie zawsze dostarczamy w formie cyfrowej w pełnej rozdzielczości z licencją na jego publikowanie oraz używanie do celów prywatnych (niekomercyjnych). Nie udostępniamy ani nie sprzedajemy zdjęć, które odpadły podczas selekcji.

Comments are closed.